Накрутка ❤️ 1000 Подписчиков - 9 грн❤️
Запуск 24/7 Лайки 4 грн 1000шт. ????Подписчики от 9 грн???? Используй быстрый заказ⬇️ Быстрая оплата Apple Pay и Gpay????Бесплатный тест Лайков❤️
Tilda Publishing
Выберите нужную услугу Выберите категорию накрутки
Вид накрутки (Указана стоимость за 1000)

Ссылка
Пример ссылки на профиль: https://www.instagram.com/smm.oq
Пример ссылки на публикацию: https://www.instagram.com/p/B4U8U5Di1Zm/
Количество Укажите необходимое количество
Стоимость: 0 грн.
Без комиссии. Принимаем оплату Visa/MasterCard, ApplePay. Gpay. Запуск в течении 0-5 минут
Підписники

Реальні профілі - основним показником вашого профілю завжди є ті, хто на нього підписаний, це один з основних факторів довіри.


Лайки

Сердечка на всіх популярних платформах, з якісними профілями, вас побачать нові користувачі, і ваші друзі здивуються вашому числу сердечок.

Коментарі

Збільшимо активність під вашими постами, реальні відгуки про ваш товар або бренд, або вас особисто, сформують більше довіри.

Перегляди

Перегляди відео відображення того, наскільки ваша аудиторія активна. З нами, ваші відео можуть завжди потрапляти в рекомендації і наберуть нове охоплення.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
У чому наші переваги?

Наша платформа дозволить збільшити активність майже у всіх соц.мережах. Ми знаємо, що вам потрібно, щоб привернути увагу до вашого товару або вас особисто.
Зрозумілий сервіс

У нас є Особистий кабінет, він зручний для постійних користувачів, але більша частина нових користувачів розміщує своє перше замовлення через функцію "Швидке замовлення" на головній сторінці, вам потрібно тільки додати посилання і кількість товару Підписників, Лайків і т.д.

Як оплатити?

Ми використовуємо офіційну оплату від Монобанк і Фонді, можна платити й іншими банками ApplePay/Gpay, а також карткою, замовлення обробляються програмою 24/7, замовлення проходить у виконання автоматично поле оплати.

Допомога

Наш менеджер доступний з 10:00 до 22:00 у будь-який день тижня. Пишіть у наш чат на сайті.

Ваш кабінет

У кабінеті вам надано редагувати і управляти замовленнями, статуси і стадії виконання, поповнення балансу зручно тим що не потрібно постійно оплачувати кожне замовлення.
Нам довіряють
Ми більше п'яти років боролися за статус сервісу №1 по Україні, ми маємо понад 8000 тисяч реальних відгуків у нашому профілі, ми маємо велику базу постійних клієнтів яка зростає з нашою якістю послуг, і ми не збираємося зупинятися створювати для вас найкращі умови.
Тільки власні послуги
Ми додаємо всі послуги без посередників тому тримаємо найнижчі тарифи, маємо найкращі показники якості на ринку.
Наша особливість
Ми маємо найбільшу частину аудиторії, яка регулярно використовує подібні послуги, ми зацікавлені щоб ви ділилися нами зі своїми друзями і залишалися нашим клієнтом, ми завжди стежимо за якістю наших послуг.
Навіщо?

- Чи можуть мій профіль обмежити або забанити? Звичайно ж ні! Нам не потрібні логін або пароль від облікового запису, від вас нічого не вимагається з боку вашого профілю, якби таке було можливо, всі б блокували своїх конкурентів або атакували зірок будучи їх злісними хейтерами. Ми надамо найкращий результат без ризиків.
FAQ
Зробити своє перше замовлення можна на головній сторінці навіть без реєстрації в полях "Швидкого замовлення" Але Особистий кабінет створить вам зручні можливості перегляду статусів і процесу виконання ваших замовлень. Зручність у поповненні балансу, для того щоб відв'язати себе від повторних оплат кожного наступного замовлення. А лише поповнити баланс і розміщувати скільки завгодно замовлень.
Замовляй просто зараз!
Шановні колеги,

Пропонуємо вам можливість встановити довгострокове партнерство, спрямоване на прибуткове надання та перепродаж послуг instalikes. Наша компанія надасть вам готовий аналог нашого веб-сайту, повністю інтегрований з необхідними сервісами, а також забезпечить його налаштування.

Ви володітимете повним контролем над доменом, статистикою, та цінами формування нижчими за наші, а питання платіжних систем можуть бути вирішені на ваших умовах або у співпраці з нами.

Запрошуємо до співпраці осіб, що володіють чітким планом дій і розумінням перспектив розвитку. Від вас також вимагається наявність позитивної історії перепродажів через нашу платформу.

Для обговорення деталей і відповідей на будь-які запитання, необхідні для ухвалення рішення, будь ласка, зв'яжіться з нами через чат із нашим менеджером.

[Ваше ім'я]
[Ваша діяльність/досвід]
[Телеграм]
Ми рекомендуємо писати в наш чат (віджет) на сайті, той що в кутку.
1) Мінімальне замовлення наших послуг а саме лайків/переглядів від 0.30 грн) Оплата можлива ApplePay/GPay Visa/Mastercard

2) Ми маємо понад 8000тис. відгуків і це не просто слова, також і 200тис. фоловерів у нашому профілі, також на наших відео по кілька мільйонів переглядів. Наш Інстаграм: @smm.fxa (Відгуки реальних клієнтів під постом "ВІДГУКИ"

3) Платіжний агрігатор оплати Monobank, Fondy Visa/Mastercard, а також ApplePay/Gpay і оплата додатками банків.

4) Надійний і прогресивний функціонал Особистого кабінету і сайту.

5) Понад 6 років роботи нашого сайту, наші відгуки та досвід на вищому рівні.

6) Ми завжди боремося щоб залишатися найякіснішим і в той же момент залишатися дешевим сервісом! Наша мета будувати з вами тільки довгострокову співпрацю. Для нас першорядні рекомендації і щоб ви завжди поверталися, і приводили ваших знайомих і друзів).
1) Ви можете зробити замовлення як з реєстрацією так і без
Замовлення без реєстрації:

На головній сторінці в самому верху, Виберіть категорію і послугу (Ви можете вказати будь-яку кількість, прочитати опис послуги натиснувши на кнопку "Опис")
При замовленні переглядів/лайків вказуйте посилання на пост
При замовленні підписників/учасників вказуйте посилання/логін на профіль
Далі натискаючи "Замовити" ви будете перенаправлені на платіжну систему з оплатою ApplePay/Gpay, а також будь-якою картою.

Замовлення з реєстрацією:
Після проходження реєстрації ви маєте поповнити баланс вашого акаунта.
Далі в розділі "Замовити послугу" ви використовуєте той самий функціонал що й без реєстрації, тільки вам буде доступна історія замовлень і не обов'язково платити за кожне замовлення окремо, а використовувати внутрішній баланс.

Після закінчення оплати, замовлення буде запущено протягом 0-5хв. У деяких випадках, користувачі хочуть плавного або моментального приросту, для цього читайте опис наших послуг.
Модератор він же консультант з ним можна зв'язатися в нашому Телеграм, він завжди перевіряє замовлення на порядок виконання, ми дізнаємося якщо з вашим замовленням щось не так.

Ваші замовлення завжди під наглядом щоб уникнути форсмажорів!

Основна причина, перед замовленням наших послуг переконайтеся, що ваш профіль, на який ви замовляєте, не закритий, навіть якщо ви зараз тільки читаєте цей текст і ваш профіль виявився закритий, а замовлення вже здійснене, відкрийте його і почекайте близько 0-24годин або повідомте про це нашому менеджеру, він вам допоможе, від вас нічого не буде потрібно, ми поставимо послугу повторно.

Напишіть у наш чат на сайті.
Є як реальні профілі, так і боти, але навіть при цьому ми намагаємося зробити їх прийнятної якості. Все залежить від вашого вибору.

Перед замовленням читайте опис послуг. Дешеві послуги, як правило - не живі, але мають невеликий % активних (дуже маленький). Саме тому якщо потрібні все ж таки якісні, вони і більш стійкі зазвичай рекомендуємо більш дорогі варіанти послуг (Читайте опис послуг)
Змінювати логін вашого профілю, а також налаштування приватності (закривати акаунт), після оплати наших послуг, абсолютно точно не можна протягом ми рекомендуємо 1 дня (якщо ви здійснили велике замовлення, то краще пару днів)! Якщо таке відбувається що ви змінили логін, ми втратимо його, Можливо ви все ж таки вже закрили профіль або змінили посилання не бачачи цього тексту, то, скоріше внесіть зворотні зміни. Або, якщо все ж таки замовлення не пішло в запуск, напишіть нашому менеджеру.
https://instalikes.com.ua/free-likes
Отримати 100 тестових сердечок в Instagram без авторизації.

Важливо! Тестові сердечка можна використовувати лише один раз, як тест, далі ви можете купити їх від 4 грн за 1000.
Отримання сердечок (Запуск 0-5хв)
Для надходження лайків, вставте посилання на будь-який пост (не на профіль)
Як отримати посилання на фото або відео?

Інструкція
Отримати посилання на пост можна тільки у відкритому акаунті, перевірте, щоб ваш профіль не був закритий. Для отримання посилання з PC: Відкрийте браузер. Зайдіть за посиланням instagram.com/ваш логін. Наприклад, якщо ім'я користувача "smm.fxa", вкажіть посилання instagram.com/smm.fxa Виберіть публікацію, копіюйте посилання з верхнього рядка вашого браузера.
Загальна сума поповнень
32.00 грн.
Кількість замовлень
16
Замовлення

Щойно ви зробите своє перше замовлення, воно відображатиметься тут.
Платежі

Ви ще не поповнили свій баланс
Поповнити баланс
01. Виберіть спосіб оплати


Visa/Master/Gpay

NEW (Для оплати вручну на карту, напишіть у чат)

Monopay/ApplePay

02. Введіть кількість грн., яку ви б хотіли придбати
Введіть суму поповнення
Тех. підтримка
Для більш швидкого зв'язку пишіть у наш чат на сайті (Віджет у кутку)

Повернутися на головну
Панель управління
Нове замовлення
Масове замовлення
Поповнити баланс
Історія замовлень
Авто-Замовлення
Тех. Підтримка
Платежі
Список послуг
Часті запитання
API документація