ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ
ТИЛЬДА
ПОРТФОЛИО
ЦЕНЫ
TOPGRAM
01. ТЕЛЕФОНИ

02. ПОШТА

СЬОГОДНІ: ПРАЦЮЄМО

ВАРТІСТЬ САЙТУ

Швидко, якісно, ​​недорого. Нині це реально!

Автор: Онищенко Дмитро

Ми робимо сайти на Wordpress, Opencart, також реалізуємо складні сайти та платформи на Laravel, JS. Також тепер не обов'язково купувати дорогу команду веб-студії, щоб місяцями пиляти проект. Досить мати потрібний контент про продукт чи послугу, щоб вигідно розповісти про них, а вже наші напрацювання в Tilda або WP дозволять зробити це просто і швидко.

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ЧАС РОЗРОБКИ САЙТУ

1. Розмір сайту

Перше та основне, що впливає на термін розробки, це тип та розмір сайту. Landing розробляється 1-2 дні. На сайт-візитку піде 2-3 дні. Сайт послуг, де зазвичай від 10 сторінок, робиться 4-5 днів. Інтернет-магазин розроблятиметься понад 7 днів. Звісно ж кількість сторінок та його наповнення теж впливають терміни.

2. Стиль сайту

Якщо ви завантажуєте бриф на дизайн, ви знайдете в ньому розділ про стилістику та розшифровку про варіанти стилів наприкінці документа. Цей критерій також впливає терміни. Адже вставити готову фотографію в обкладинку набагато швидше, ніж робити з фотографій колаж або малювати векторний flat вручну.

3. Наявність прототипу

Завантажте бриф на дизайн (технічне завдання). У ньому містяться питання щодо стилістики та спрямованості вашого майбутнього сайту. Чим детальніше і ретельніше буде заповнений бриф на дизайн (його ще називають технічним завданням), тим швидше результат буде наближений до ваших очікувань.

4. Детальний ТЗ та бриф

Прототип - це структура майбутнього сайту, в якій знаходиться інформація про сторінки, навігацію, розташування блоків, контент. Я ніколи не вимагаю від клієнта змальований прототип, але надати структуру у вигляді текстового файлу необхідно. Якщо ви не маєте прототипу, ви можете замовити його у мене.

5. Своєчасна участь

Необхідно, щоб у призначений день ви були зв'язки, т.к. я працюю поетапно. Зазвичай я висилаю проміжні етапи робіт і вношу правки, наприклад, малюю 1 екран і відправляю на затвердження, далі роблю іншу частину блоків за затвердженим дизайном. Плюс можуть виникати питання щодо ходу роботи. Така система дозволяє швидше зробити проект і не витрачати час та сили даремно.

6. Надмірний перфекціонізм

Зрозуміло, що замовляючи розробку сайту, клієнт чекає на виконання всіх його вимог. І не страшно, якщо правки мають короткостроковий характер. Проте, замовники самі ж заганяють себе в ментальну пастку, коли з власної ініціативи в'язнуть у правках, які ніяк не впливають на якість кінцевого продукту, затягують запуск і втрачають час та гроші.

Потрібна
консультація?
Це безкоштовно

Чому ми?

Робимо так, щоб клієнт залишив свої контакти та надіслав заявку.

Сайти, що підвищують конверсію

Досвід верстки сайтів будь-якої складності, на Wordpress, Opencart, Tilda і JS та інших CMS.

Більше 5 років досвіду

Офіційні договори

Ми сплачуємо податки, і можемо працювати з будь-якими договорами при співпраці з юр.особами

ЕТАПИ
відгуки
Марiя
Піца & Суші
https://pizzasushinahabino.com
Мене звуть Катерина, я директор Піца&Суші. У квітні у мене виникла потреба у підряднику, який міг би зібрати мені сайт на 160 товарів на тільді. Знайомих не знайшлося, шукала просто в Інтернеті. З усіх пропозицій найбільше довіри викликали хлопці з команди Topgram. Вони оперативно зі мною зв'язалися, довго і докладно розпитували все про продукт і не затягуючи підготували комерційну пропозицію, причому з різними варіантами та прикладами.
Читать далее
Разом ми підібрали референси, проговорили кожен етап — структуру лендингу, тексти, стиль візуала, як будуть оформлені якісь блоки. Якщо я щось просила скоригувати у процесі, то все без проблем робили. Я взагалі не сильна у лендингах, тому було приємно, що виконавець терпляче і доступно пояснював і радив. Як результат – класний сайт по доставці, просто 100% попадання в ціль!

Вікторія Марченко
Засновник
https://create-words.com/
Вирішила написати відгук, бо мене просто переповнює радість від того, що я знайшла справді круту команду з якою приємно співпрацювати. Проект був виконаний просто чудово!
З одного боку хочеться подякувати хлопцям за грамотну та злагоджену роботу (Владислава Філатова особливо), а з іншого, не хочеться ділитися такою цінною знахідкою, тому що у них щільний графік, а мені й самій ще належить
Читать далее
до них звертатися (вже є задуми).
Загалом, просто хочу сказати велике спасибі за професіоналізм, розуміння та величезну підтримку, незважаючи на віддалену взаємодію.

Дмитро Овченко

Компанія
https://comphelp.top
Я перфекціоніст і завжди вважав, що краще за мене роботу ніхто не може зробити. Чесно, було нелегко довіритись і не контролювати весь процес. Але це того варте!

Це реально сильна команда з гарним маркетологом зі своїм баченням, з крутим дизайнером із чудовим смаком. Сайт вийшов краще, ніж я очікував, він добре працює, ми просто ллємо трафік і легко отримуємо потік заявок. Всій команді велика подяка за такий результат!

Євген Іващенко

Компанія
https://gold4mmo.com
Хочу подякувати Сергію та його колегам за виконану роботу. Хлопці створювали мені сайт на Тільді і незважаючи на вузьку спрямованість моєї ніші, їм вдалося у всьому досконально розібратися, проаналізувати конкурентів та дати тямущі поради.

Вразили терміни. Все було здано без затримок навіть раніше, ніж планували. Хлопці завжди були на зв'язку та постійно звітували про роботу без нагадувань.
Успіхів вам та вдячних клієнтів!
Джордж Орлінський

https://instahaus-ua.top

Ми займаємось налаштуванням та веденням контекстної реклами. У цій сфері конкуренція висока, тому до вибору веб-студії ми дуже ретельно підходили. Потрібні були справжні професіонали, які б змогли грамотно упаковати бізнес.
Проблем із роботою сайту у нас не було, але потенційних клієнтів приваблює ефектна обгортка, тому стояло завдання саме в оформленні.
Читать далее
Ми займаємось налаштуванням та веденням контекстної реклами. У цій сфері конкуренція висока, тому до вибору веб-студії ми дуже ретельно підходили. Потрібні були справжні професіонали, які б змогли грамотно упаковати бізнес.
Проблем із роботою сайту у нас не було, але потенційних клієнтів приваблює ефектна обгортка, тому стояло завдання саме в оформленні.
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ

Вивчаємо ваш бізнес, конкурентів, виявляємо УТП

Вигадуємо структуру сайту, налаштовуючи урли

Робимо унікальний дизайн без використання шаблонів

Створюємо мобільні версії сайту, а не просто адаптив

Впроваджуємо базове SEO: заголовки, описи, посилання

Налаштовуємо форми захвату та підключаємо e-mail

НАШ БЛОГ
Відповіді на важливі питання у Веб розробці в Instagram
Ведемо блог із 2018 року

FAQ
Головна
Сайти на тільді
Портфоліо
Ціни
Калькулятор вартості сайту
Відгуки
Відповіді на запитання
Контакти

МЕНЮ

Веб дизайн
Накрутка соц.мереж
Крауд-маркетинг
Копірайтінг
Замовлення відгуків
Логотипи
СММ
Таргетована реклама

ІНШІ ПОСЛУГИ


Як зробити прототип сайту
Приклад прототипу сайту
Як підготувати тексти для сайту
Все про процес роботи
Від чого залежить вартість сайту
Стилі у веб-дизайні
Мобільна версія на Тільді
Найкращі сайти на Тільді
Створення логотипу

БЛОГ
Лендінг
Сайт візитка
Інтернет магазин
Корпоративний сайт
Сайт-послуг
Сайт-каталог
Лонгрід
Промо-сайт
Особистий сайт

САЙТИ

Дайте відповідь на 5 питань і відразу дізнайтеся вартість вашого сайту, не надсилаючи заявки

Карта сайту