Berlin Market - це не просто магазин побутової техніки, це ціла екосистема з власним сервісним та клінінговим центрами.
Завдяки цьому, ми забезпечуємо своїх клієнтів не тільки якісною технікою, а й НАДІЙНОЮ ГАРАНТІЄЮ!
Щоб клієнт КУПИВ ТА ЗАБУВ про можливі проблеми.
ПЕРЕДПРОДАЖНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ПІДГОТОВКА
Перш ніж розмістити товар у каталозі інтернет-магазину чи виставковому залі, ми здійснюємо повний технічний огляд усіх його вузлів та елементів. Первинна діагностика побутової техніки проводиться безпосередньо перед закупівлею, вторинна - у власному сервісному центрі вже в Україні кваліфікованими майстрами. Ми даємо оціночний висновок придатності деталей та при необхідності замінюємо їх на нові та оригінальні. Усі проведені майстрами роботи фіксуються. Перелік виконаних робіт та список замінених запчастин надається клієнту на першу вимогу.
Передпродажні роботи включають антибактеріальну обробку, миття і чищення поверхонь техніки. Тому всі товари мають презентабельний зовнішній вигляд та повністю готові до експлуатації. Для клієнтів, які купують в інтернет-магазині, кожна товарна картка доповнена реальними фото, зробленими фахівцями компанії.
Техніка, яка не проходить повного контролю, до продажу не допускається. Під повним контролем ми маємо на увазі перевірку з максимально допустимим навантаженням у всіх режимах. Для пральних, сушильних та посудомийних машин – це 2-3 дні роботи на максимальній потужності. Холодильники тестуються протягом тижня із повністю завантаженими холодильною та морозильною камерами.
Таким чином, вся техніка стає повністю ВІДНОВЛЕНОЮ!

ГАРАНТІЯ
Наша компанія надає гарантію на всі товари до 6 (шести) місяців та безкоштовну персональну гарантію. У разі виходу з ладу або дефекту техніки клієнти компанії можуть скористатися послугами сервісного обслуговування та ремонту. Заявку на гарантійне або сервісне обслуговування можна залишити нашим менеджерам, зв'язавшись із ними будь-яким зручним способом. Гарантійні зобов'язання не поширюються на періодичне обслуговування виробу, природне зношування або вичерпання ресурсу.

СЕРВІСНЕ І ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Якщо придбана техніка перестала працювати без видимих причин або спостерігаються очевидні проблеми з експлуатацією та технічним станом, зв'яжіться з менеджерами нашого магазину. Ми допоможемо вам оформити заявку про гарантійний випадок та погодимо час приїзду майстра. Спеціаліст компанії виїжджає на дзвінок протягом 2-5 робочих днів з моменту оформлення заявки.

У середньому усунення всіх несправностей займає 1-3 робочі дні вже в самому Сервісному центрі. Якщо потрібне замовлення комплектуючих або додаткова діагностика техніки, ремонт великої побутової техніки може подовжитися на строк до 15 робочих днів, а дрібної побутової техніки – до 30 робочих днів. Якщо термін знаходження товару у Сервісному центрі стає більший ніж 30 робочих днів, наша компанія надасть вам замінний товар або компенсацію його вартості. Компенсацією є надання Замовнику сертифікату на суму оплати за товар.

В разі необхідності ремонти в межах гарантійного обслуговування не обмежені кількістю до моменту, поки їх загальна вартість не перевищує вартість товару.
Після консультації з Сервісним центром по телефону, якщо все ж таки поломка є, то відправка поштою відбувається за рахунок компанії. Якщо ж випадок не гарантійний, то доставку товару до Сервісного центру та його ремонт оплачує клієнт.
У нашому магазині можна придбати великі побутові товари за спеціальною заниженою ціною без гарантії. Поломка такої техніки не вважається гарантійним випадком. Тому вартість виклику майстра узгоджується із менеджером в індивідуальному порядку. Вартість ремонту товару визначається спеціалістом після проведення діагностики.

ЗАЛІЗНА ГАРАНТІЯ
Ви можете придбати разом з товаром додаткову ЗАЛІЗНУ ГАРАНТІЮ, яка подовжить ваш спокій та комфорт у користуванні технікою.
Її строк може становити 1 (один) або 3 (три) роки за вашим вибором.
Додаткове гарантійне обслуговування надається на умовах, вказаних в укладеному Сторонами Договорі про гарантійне обслуговування (додаткове).
Зі змістом цього договору ви можете ознайомитись за посиланням:https://drive.google.com/file/d/1nNzFnzmN9XHe_x2hMitQ_90oz9ftjfoM/view?usp=sharing

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН ТОВАРУ
Обмін товару або компенсація можливі лише після того, як майстри Сервісного центру Berlin Market проведуть професійну експертизу та нададуть технічний висновок. Після експертизи з вами зв'яжеться менеджер компанії та запропонує найбільш зручний для вас спосіб повернення чи обміну товару або узгодить подальші дії з вашої техніки.

ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ
У разі виявлення дефекту або поломки придбаного товару ви можете звернутися до менеджера компанії. Ми оперативно оформимо та опрацюємо вашу заявку, а наші кваліфіковані майстри усунуть усі несправності в найкоротші терміни.